Samarth gotowy na 2021 rok.

Samarth gotowy na 2021 rok.

Kolory otaczają nas wszędzie, w domu, w pracy. Mają wpływ na nasze samopoczucie i zachowania. Wbrew pozorom odgrywają istotna rolę w naszym życiu.

Dzięki odpowiednim barwom wykorzystanym do aranżacji naszych wnętrz różnie reagujemy, nasze nastroje mogą być inne w zależności od koloru, jaki nas otacza.

Dywany odgrywają tu istotną rolę, tworząc plamę różnych często barw w naszym domu czy mieszkaniu, oddziaływających na nasze usposobienie, humor, czy energię na cały dzień.

Dziś, w tych szczególnych dla wszystkich czasach kolory mogą odgrywać szczególną, istotną wręcz rolę.

Pantone przedstawił swoją propozycję kolorów najmodniejszych w roku 2021. To mariaż jasnego szarego i cytrynowego żółtego – siła i nadzieja – będzie dominował we wnętrzach, modzie i dekoracjach w przyszłym roku.

Szarość symbolizuje stabilność i niezmienność, elegancję i sukces, we wnętrzach nadaje klasycznego i eleganckiego wyglądu.

Żółty natomiast to kolor szczęścia, energii i optymizmu. Żółty to niewątpliwie pozytywne emocje, których dziś nam bardzo potrzeba.

„Stonowana szarość i promienna żółć są odzwierciedleniem tego, co istnieje od zawsze–Szary to kolor kamyków na plaży, skał i kamieni, które są wokół nas od milionów lat. Żółty oznacza nadzieję, pozytywne myślenie i coś, na co warto czekać– tłumaczy Leatrice Eiseman z Pantone Color Institute.”

Szary jest doskonałym kolorem we wnętrzach. Nadaje się do każdego pomieszczenia i dopasowuje się do każdego stylu. Odpowiednio zastosowane szarości nadają wnętrzu eleganckiego charakteru. Natomiast świetlisty żółty pomaga w przyciąganiu uwagi.

Samarth już dziś ma w swojej ofercie dywanów różne odcienie szarości. Zarówno kolekcja BASIC, ABSTRACT, jak i ORIENT może się cieszyć najmodniejszymi barwami roku 2021.