Folder Samarth jest dla CIEBIE …

Folder Samarth jest dla CIEBIE …

Czy katalog lub folder reklamowy w wersji papierowej to nadal ważny element budowania wizerunku firmy i pozycji marki na rynku? Naszym zdaniem tak.

Dlatego też szybko przystąpiliśmy do pracy z zaprzyjaźnioną agencją reklamową Da Vinci oraz niezawodnym toruńskim fotografem Jackiem Kutybą. Ich zrozumienie sytuacji, że musi być ładnie, profesjonalnie i szybko zasługuje na nasze ogromne uznanie. Praca z nimi to była czysta przyjemność. Udało nam się w ekspresowym tempie wypracować rozwiązania, które w pełni satysfakcjonowały obie strony, wizję artystyczną obu partnerów, jak i nasze potrzeby.

Profesjonalna sesja i jej rezultat w postaci pięknych zdjęć miała ogromny wpływ na kreację folderu. Co Waszym zdaniem jest najistotniejsze w katalogu: koncepcja, wizja czy może jednak forma graficzna? Czy tekst jest nadal ważnym nośnikiem informacji?

My skupiliśmy się w folderze na zapoznaniu potencjalnego klienta z naszym profilem działalności, produktem, który oferujemy oraz osobami, które tworzą ten projekt. Od początku mieliśmy wizję tego co chcemy uzyskać i jaki cel osiągnąć za pomocą folderu.

„Nie przekonasz się, czy Twój pomysł jest dobry, dopóki go nie wypróbujesz. Więcej nauczysz się przez godzinę działania niż przez dekady rozmyślania”. Dlatego długo nie trzeba było czekać i przystąpiliśmy do działania…

Napisz do nas, a z przyjemnością wyślemy Tobie folder firmy SAMARTH :).